Vikulka, CZ
Toto je mobilní prezentace naší chovatelské stanice, pokud si chcete prohlédnout celý web, klikněte na tlačítko WWW.

Igor Encantador, PL

O Igorkovi

Igorka jsme si pořídili proto, abychom nemuseli složitě hledat krycí kocoury pro naše devoní holčičky Tarinku a Lorinku. To jsme ale ještě netušili, jak skvěle do našeho kočičího stádečka zapadne! Hned první den si prošmejdil byt a začal si hrát. Ostatní kočičáci ani nestačili protestovat a Igy (samozřejmě hned musel dostat první přezdívku) už se tu cítil jak doma a hlavně s Lorinkou a Amískem si hrál, jak kdyby byli odjakživa nejlepší kamarádi.

Igy je kocourek původem z polského města Opole, narodil se mamince GIC Dafne Unire, PL a taťkovi High Quality Maragatta.

Igorek je hodně povahově podobný Lorince. Hlavně v tom, že nejlepší místo na spaní je na některé části páníčka. Rád se tulí, rád si s někým hraje a nejraději si hraje s někým, kdo chce zrovna mít klid.

Svou první výstavní zkušenost udělal Igorek na dvou výstavách v Karlových Varech - Staré Roli 14. a 15. dubna 2012. V obou dnech získal Igorek nejvyšší kotěcí známku V1. Panu Pruchniakovi se Igorek navíc líbil tak, že ho nominoval do Best in Show. Co se ale nestalo! Během sobotního odpoledne Igorek krapet vypelíchal. Tedy vypelíchal, objevil se mu světlý pruh po celé páteři! Dodnes nevíme, jak je to vlastně možné, ale hlavně že ten světlý pruh zarostl a Igorek je zase plně oblečen. A tak nic nebránilo tomu, aby po třech výstavách měl Igorek tři CACy a získal tak i titul Šampióna.

Fotogalerie

Výstavy