Vikulka, CZ
Toto je mobilní prezentace naší chovatelské stanice, pokud si chcete prohlédnout celý web, klikněte na tlačítko WWW.

Lorelay Panthera, CZ

O Lorince

Lorinka je kočička devon rexe, černá, stříbřitě tečkovaná. Pochází z chovatelské stanice paní Podhajské - Panthera, CZ, z Trutnova. Narodila se 1. srpna 2010 a domů jsme si jí přivezli 23. října. Přišli jsme k ní trošku neobvykle, paní Podhajská nám jí nabídla sama. Protože Lorinka je předpisová podle devončích standardů, chtěla, aby se Lorinka občas na nějakou výstavu podívala. Nás si vybrala podle toho, že naše kočičky opravdu rozmazlujeme, že prý budeme ti nejlepší páníčci - uznejte sami, že taková nabídka nejde odmítnout.

Lorinka si u nás zvykla celkem bez problémů a skvěle do našeho kočičího stáda zapadla. Ráda si hraje s Andělkou a ráda se válí po Amískovi. A ráda provokuje – většinou díky ní začíná večerní kočičí řádění. Kvůli tomu si brzy vykoledovala první přezdívku: Lotranda.

Lorinka je svojí povahou skvělým článkem naší smečky, je miloučká, není zakřiknutá, ráda dovádí. A když jí výjimečně dojdou síly, najde si svoje místečko k odpočinku většinou na těle některého z páníčků. Lorinka je ale hrozně ukecaná. Vydrží si se mnou povídat i několik desítek minut. Před tím, než může jít páníček spát, musí s ní hrát na kukanou. Kukaná probíhá tak, že Lorinka sedí na křesle, páníček je z druhé strany opěradla a jeden na druhého přes opěradlo občas kuknou. Navíc Lorinka tu hru vylepšila – když páníček kukne ve špatnou dobu, dostane packou do nosu.

Svojí první výstavu si Lorinka odbyla v březnu roku 2011, konkrétně 26., na výstavě Freya Cat Show 2011 v Ústí nad Labem. Paní posuzovatelce se moc líbila a dostala nejlepší kotěcí hodnocení V1.

Fotogalerie

Výstavy