Abinka Appinka a Tarinka Vikulka, CZ Vikulka, CZ

Lorinka

Lorelay Panthera, CZ

O Lorince

Lorinka je kočička devon rexe, černá, stříbřitě tečkovaná. Pochází z chovatelské stanice paní Podhajské - Panthera, CZ, z Trutnova. Narodila se 1. srpna 2010 a domů jsme si jí přivezli 23. října. Přišli jsme k ní trošku neobvykle, paní Podhajská nám jí nabídla sama. Protože Lorinka je předpisová podle devončích standardů, chtěla, aby se Lorinka občas na nějakou výstavu podívala. Nás si vybrala podle toho, že naše kočičky opravdu rozmazlujeme, že prý budeme ti nejlepší páníčci - uznejte sami, že taková nabídka nejde odmítnout.

Lorinka si u nás zvykla celkem bez problémů a skvěle do našeho kočičího stáda zapadla. Ráda si hraje s Andělkou a ráda se válí po Amískovi. A ráda provokuje – většinou díky ní začíná večerní kočičí řádění. Kvůli tomu si brzy vykoledovala první přezdívku: Lotranda.

Lorinka je svojí povahou skvělým článkem naší smečky, je miloučká, není zakřiknutá, ráda dovádí. A když jí výjimečně dojdou síly, najde si svoje místečko k odpočinku většinou na těle některého z páníčků. Lorinka je ale hrozně ukecaná. Vydrží si se mnou povídat i několik desítek minut. Před tím, než může jít páníček spát, musí s ní hrát na kukanou. Kukaná probíhá tak, že Lorinka sedí na křesle, páníček je z druhé strany opěradla a jeden na druhého přes opěradlo občas kuknou. Navíc Lorinka tu hru vylepšila – když páníček kukne ve špatnou dobu, dostane packou do nosu.

Svojí první výstavu si Lorinka odbyla v březnu roku 2011, konkrétně 26., na výstavě Freya Cat Show 2011 v Ústí nad Labem. Paní posuzovatelce se moc líbila a dostala nejlepší kotěcí hodnocení V1.

Rodokmen Lorinky

Lorelay Panthera, CZ
DRX ns 24
SC Faraon Gallant Agillera, CZ
DRX ns 21 32
CH Goblin´s Queen Panthera, CZ
DRX w 62
CH Cartoon´s Linus
DRX bs 21 33
CH Abhorsenka Chillichilli
DRX w 61
IC Bluebutterfly Chrissi Gummoo
DRX w 62
GIC Zhesika Rex Panthera, CZ
DRX n 24
CH Little Cartoon Allevamento Luna
DRX n 09 22
Phu-Quoc´s Maya
DRX bs 09 33
IC Nemo Rex Loki-Maio, PL
DRX ns
CH Herezia Gattissimo, PL
DRX w 62
UA Glamourcat Bantik
DRX w 63
Bluebutterfly Abigail Tic Tac
DRX n
EC Yori Rex Loki Miao, PL
DRX w 62
CH Estella z Gwiazd, PL
DRX w 62
Fotogalerie LorinkyLorinka na výstavách