Abinka Appinka a Tarinka Vikulka, CZ Vikulka, CZ

Kniha návštěv

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:Iva Veisová   napsal(a):
Přeji všem kočičáčkům a také jejich páníčkům krásné bydlení v Údlicích. Uživejte moc nového domova!!!
Příspěvek vložen 03. 11. 2015 (22:31)

Víťa   napsal(a):
Dobrý den paní Lacey, máme doma dvě kočičky a jednoho kocourka, takže o koťátka se snažíme, leč zatím neúspěšně. Jakmile se úspěch dostaví, určitě to tu na stránkách uvidíte. Jinak k podmínkám prodeje Vás odkážu na sekci O kočkách a v ní najdete odkaz s názvem O našich smlouvách - jde sice o povídání ještě podle starého Občanského zákoníku, ale podle toho nového se zas až tak moc toho nemění (v podstatě pouze čísla paragrafů). Děkuji za projevený zájem, ale zatím musíme být trpěliví, přírodě neporučíme - ale kočičáci se snaží...
Příspěvek vložen 01. 03. 2015 (6:06)

Lacey   napsal(a):
Dobrý den, již rok vlastním kocourka plemene Devon Rex. Je bez pp,nyní již kastrovaný. Jsem z něj a potažmo z plemene naprosto nadšená a ráda bych si pořídila papírovou kočičku. S chovem koček i psů mám letité zkušenosti, odchované dva vrhy kočiček(mainská mývalí) a 7 vrhů ohařů. Aktuálně, po rozvodu žiju sama, pouze s devonkem a čivavou a ráda bych naši domácnost rozšířila ještě o kočičku tohoto kouzelného plemene. Můžete mi, prosím, poslat informace, zda v průběhu letošního roku plánujete koťátka a jaké jsou podmínky prodeje? Předem děkuji za odpověď. Petra Svobodová
Příspěvek vložen 24. 02. 2015 (10:15)

Víťa   napsal(a):
Pro pana M.P.F. - v zásadě s Vámi souhlasím, psi jsou dokonalí z pohledu lidského. Kdosi ale kdysi řekl jinou pravdu: Před mnoha tisíci lety byly kočky uctívány jako bohyně, a dodnes na to nezapomněly. Kočky jsou dokonalé z pohledu božského, nikoliv pouze lidského. Jak řekl Jean Burden: Pes je prózou domova, kočka je jeho poezií. A připojil bych ještě citát Paula Dedricka Graye: Bůh dosadil na tento svět kočku, aby člověka připravila o iluzi, že všechno na světě bylo stvořeno proto, aby sloužilo jemu.
Příspěvek vložen 08. 09. 2013 (12:11)

M.P.F.   napsal(a):
cituji: Když Bůh stvořil psa, jen si to zkoušel...my kočky jsme však dokonalé! Eva Geleen Není to pravda psi jsou dokonalí, zachranují životy...jsou věrní... až za hrob...hlídají domov... to bych pokračoval dále... jací jsou nemam nic proti kočkám, ale psi jsou dokonalí, s pozdravem M.P.F .
Příspěvek vložen 28. 07. 2013 (21:24)

M.P.F.   napsal(a):
cituji: Když Bůh stvořil psa, jen si to zkoušel...my kočky jsme však dokonalé! Eva Geleen Není to pravda psi jsou dokonalí, zachranují životy...jsou věrní... až za hrob...hlídají domov... to bych pokračoval dále... jací jsou nemam nic proti kočkám, ale psi jsou dokonalí, s pozdravem M.P.F .
Příspěvek vložen 28. 07. 2013 (21:24)

Víťa   napsal(a):
Hi Astrid, many thanks for your wishes. I wish you too many pleasure with cats of all kinds :-)
Příspěvek vložen 02. 10. 2012 (14:33)

Astrid   napsal(a):
Hello, I ended up here by accident and see me with their enthusiasm beautifully designed HP. You have gorgeous Maine Coons and very charming kittens. I wish you all the best and the Fellis and above all health. Greetings Astrid & Oldmillriver Cat `s
Příspěvek vložen 14. 09. 2012 (7:59)

Andrea   napsal(a):
Téééda, tady byl někdo v Praze a na Emánka se nepřišel podívat!! Jinak koukám, že přibyly nové krásné fotečky..moc hezké jsou všechny, ale Bubísek je teda úžasnej obřík:) Mějte se prima, Krejzíci
Příspěvek vložen 02. 08. 2012 (13:46)

Ivana   napsal(a):
Děkujeme za přání i my jsme s Vámi zažili hezkou a příjemnou výstavu a jsme rádi , že jsme se potkali.Mnoho srdečných pozdravů do Sokolova a na brzké setkání !
Příspěvek vložen 22. 04. 2012 (7:39)

Jitka   napsal(a):
Dobrý den, jeste jednou moc gratuluji k uspechum ve Varech, jste moc fajn lidi a rada jsem Vas poznala.Prejeme hodne zdravi Vam i vsem Vasim mazlikum a dalsi a dalsi uspechy.
Příspěvek vložen 16. 04. 2012 (22:00)

Víťa   napsal(a):
Zdravím všechny naše návštěvníky, a hned na začátek se omlouvám za delší prodlení s odpovědí. Lorinka nám s šampiónským titulem udělala obrovskou radost. Teď trošku vypelíchala, tak jí necháme chvíli doma, ale až se zase oblíkne, tak s ní určitě na výstavy budeme jezdit dál. MoKo, prosím, napište mi (e-mail na mě můžete zjistit, když klikneme na jméno v tomto příspěvku) proč si myslíte, že e-mail z formuláře nešel odeslat - chodí mi z něj e-maily běžně. Jinak co se týká Vaší otázky, stačí si zadat třeba do Googlu Chovatelské stanice ragdollů a vyjede vám jich spousta. Ceny koťátek si liší stanici od stanice. A pro Michala - kniha Reného Bílka Malá genetika koček je ke stažení na Slunečnici. V papírové podobě jí sehnat bude asi problém.
Příspěvek vložen 05. 02. 2012 (6:26)

Michal   napsal(a):
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, kde se dá koupit kniha od Reněho Bílka \"Malá genetika koček\", nemůžu ji nikde dohledat. Předem děkuji za odpověď. Jinak moc hezké stránky.
Příspěvek vložen 11. 12. 2011 (22:08)

MoKo   napsal(a):
Dobrý den, máte moc hezké stránky, ale bohužel mi myslím nejde odeslat e-mail ve formuláři. Mohla bych se na něco zeptat? Mám moc ráda zvířata, chováme kočičky, ale spíš pro radost než \"diplomované\". Ragdollky se mi strašlivě moc líbí, jenže nevím o žádném chovateli a v kruzích \"vyšších\" kočičích ani psích se tolik nevyznám. Nevíte o někom, kdo v Čechách (samozřejmě kromě vás) chová právě ragdollky? Jak získat bezpapírové koťátko a kolik asi tak může stát? Jsou to spíše vyhlídky do budoucna, ale docela ráda bych zjistila co nejvíc a budu moc ráda za odpovědi :-) Děkuji
Příspěvek vložen 30. 11. 2011 (11:30)

Hanka   napsal(a):
Víťo gratuluji k dosažení titulu champion u Lorinky a moc moc děkuji za péči, kterou kočičce ode mne dáváte a samozřejmě i všem ostatním vaším kočičákům. Žijí u skvělých lidiček.
Příspěvek vložen 28. 11. 2011 (8:42)

ZO Boskovice   napsal(a):
Dobrý den, zveme vás na Národní Výstavu Koček v Boskovicich. Těšíme se na vás i vaše chlupaté miláčky.
Příspěvek vložen 22. 07. 2011 (12:24)

Víťa   napsal(a):
:-) Chovat tři plemena najednou je trojnásobná sranda - třeba když prťaví devonci honí velkou mainku Abinku a v zápětí pod ní proběhnou, aniž by se Abinka musela hrbit, nebo tyranosauři rexové krčit :-)) ragdoláci to všechno většinou sledujou ze zálohy a vyvíjí záškodnickou činnost...
Příspěvek vložen 27. 06. 2011 (17:36)

Dobrý deň,veľmi pekné web stránky a môj obrovský obdiv chovať tri druhy plemena mačiek,paráda,klobúk dole..........,prajem veľa chovateľských a výstavných úspechov,držte sa.S pozdravom Soňa a mačacia banda z CELTIC CALVARO.
Příspěvek vložen 26. 06. 2011 (9:12)

Víťa   napsal(a):
Všem moc děkuju za pochvaly :-) Snažíme se :-)
Příspěvek vložen 15. 01. 2011 (6:05)

Míša   napsal(a):
Ahoj Víťo, máš krásné kočičky :-)
Příspěvek vložen 14. 01. 2011 (17:42)

Šimon Kočí   napsal(a):
Hezky, stránky optimalizovány, menu je úžasný!! Ale kočky se ani o Vánocích optimalizovat nedají, že??;oDD Pofdravuj!!
Příspěvek vložen 03. 01. 2011 (18:01)

Víťa   napsal(a):
Jak je ten svět mrňavej! :-)) Ať se i Vám v novém roce daří a kočičáci Vám dělají co nejvíc radosti.
Příspěvek vložen 02. 01. 2011 (17:15)

Irena Křešničková   napsal(a):
Zdravíme z chaloupky. Vidím, že Abinka má od nás kousek pedigree... po JessicePretty Women. Ať se daří, přeju hodně chovatelských úspěchů....
Příspěvek vložen 02. 01. 2011 (9:48)

Víťa   napsal(a):
Je to supr ušoplesk, už dostala první přezdívku Lotranda. To proto, že se tu s našima kočičákama celkem rychle sžívá a už tu s nima vyvádí lotroviny :-)
Příspěvek vložen 27. 10. 2010 (5:49)

Jaroslav Drexler   napsal(a):
Dobrý den, no co k tomu novému přírůstku dodat, jen ..... ta je boží, moc se mi líbí ;-)
Příspěvek vložen 25. 10. 2010 (21:29)

Andrea K.   napsal(a):
Blahopřejeme k novému přírůstku, Lorinka je krásná kočičí holčička! Ať Vám dělá jen a jen radost:o) To, že lepší páníčky si nemohla přát, ani nemusím psát:o) Vás i celou Vaši kočičí rodinku zdraví také Emánek:))
Příspěvek vložen 24. 10. 2010 (19:29)


Bubajsa   napsal(a):
Mňau! Děkuju za přání, slibuju, že příští rok o víc než půl tuny nenarostu. Bohužel jdou na výstavě udělat většinou jenom trojklece...
Příspěvek vložen 03. 10. 2010 (18:12)

Vlaďka Š.   napsal(a):
Milý Bubísku, vše nejlepší k tvým dnešním prvním narozeninám, hodně dobré bašty a správné páníčky (i když tohle vše máš). Už hlavně pomalejší růst, jelikož mají na výstavách pro tebe malé klece. Jsi krásný kocourek. Přeje \"babička\" Vlaďka s celou rodinou i kočičáckou.
Příspěvek vložen 03. 10. 2010 (11:55)

Vitvs (Viťa)   napsal(a):
No, sice jsem začal posilovat, ale Bubísek pořád roste, takže nemám šanci. Budeme muset pořád spoléhat na šikovné stevardky...
Příspěvek vložen 02. 10. 2010 (12:42)

Adéla Nelly Ness*CZ   napsal(a):
chi chi ... gratuluji k skvělé fotodokumentaci z Chodovky :-) Příště si vítěze ceny \"Největší kocour výstavy\" předvádí majitelé sami ;-) Zdraví Adéla a banda www.mainskamyvali.cz
Příspěvek vložen 30. 09. 2010 (17:25)

Vitvs   napsal(a):
Zdravíme taky do Mariánských Lázní naše kočkopříbuzný! Jo, jo, Apuščátkům už je rok... a Andělka s Amískem už se stihli stát Šampiónama! Děkujeme za přání, koťátka dostanou k narozkám automatický mávátko :-)) a dortík. A jinak - pro všechny - Bubísek má narozky 3. 10. :-)
Příspěvek vložen 28. 09. 2010 (19:20)

Vitvs   napsal(a):
Zdravím, Hanko, kontakt funguje, občas je pomalý server, ale s tím nic neudělám. Stačí zkusit kliknout na odesílací (mňoukací) tlačítko víckrát. (Když se mi to v mejlu objeví víckrát, tak se nic nestane.) Můj e-mail je vit.stejnar@email.cz, jinak taky stačí kliknout tady v knize hostů vždycky na jméno, e-mail se objeví ;-)
Příspěvek vložen 28. 09. 2010 (19:17)

Hana   napsal(a):
Hledala jsem na vašem webu vaší mailovou adresu - nenašla jsem. Přes kontakt zpráva nešla odeslat. Mohu poprosit o vaši mailovou adresu? Děkuji.
Příspěvek vložen 28. 09. 2010 (15:33)

Hana   napsal(a):
Ahoj - známe se z výstav. Mám kocourka stejného zbarvení, jako vaše Tarinka. Máte velmi pěkné a milé webové stránky. Zdaví Hana a Pantheři : www.panthera.ic.cz
Příspěvek vložen 28. 09. 2010 (15:25)

V. Šenkapoulová   napsal(a):
Přejeme k prvním dnešním narozeninám vše nejlepší Amískovi, Ámoskovi, Amálce i Andělce. Kočkoteta Vlaďka Š. a všichni kočičáci z Colorado Gato i další dvounožci.
Příspěvek vložen 28. 09. 2010 (11:13)

Vitvs (Víťa)   napsal(a):
Zdravím všechny, konečně se mi podařilo naučit se, jak udělat naše stránky aspoň částečně anglicky. Všechny texty zatím nejsou přeložené, ale to bude záhy napraveno.
Příspěvek vložen 06. 08. 2010 (20:24)

Vitvs (Víťa)   napsal(a):
Ali, letos se nekoná výstava v Brně ale ve Valticích a z finančních důvodů na ní ject nemůžeme, je to přeci je trošku daleko... Ale nechceš se na nás přiject kouknout do Prahy? :-)
Příspěvek vložen 10. 06. 2010 (12:03)

Vitvs (Víťa)   napsal(a):
Zdravím všechny, jsem rád, že se stránky líbí, už pomalu připravuju další drobná vylepšení.
Příspěvek vložen 10. 06. 2010 (12:01)

Alena Filipová   napsal(a):
Super vylepšené stránky, krásné fotečky čičin:-) Nechystáš se opět do Brna, že bysme si kočičáků zase užili?:-)
Příspěvek vložen 07. 06. 2010 (19:56)

Alena Filipová   napsal(a):
Super vylepšené stránky, krásné fotečky čičin:-) Nechystáš se opět do Brna, že bysme si kočičáků zase užili?:-)
Příspěvek vložen 07. 06. 2010 (19:56)

Vlaďka Š.   napsal(a):
Zasíláme pozdrav z Mariánských Lázní a velikou pochvalu za krásné stránky. Jsou velmi zdařilé. Kdo umí... Těším se, až se potkáme zase někde na výstavě.
Příspěvek vložen 06. 06. 2010 (21:29)

Jaroslav   napsal(a):
Srdečný pozdrav z Chomutova. Stránky jsem právě objevil (na základě pátrání v členských základnách klubů) a jsou moc hezké.
Příspěvek vložen 06. 06. 2010 (21:09)

Andrea K   napsal(a):
Posílám pozdrav od Emánka a pochvalu - stránky máte teď opravdu ještě mnohem hezčí:o)..Na poslední výstavu jsme se nestihli jít mrknout, ale v červenci na Spartu už jistě dorazíme! Mějte se pěkně, Krejzíci
Příspěvek vložen 06. 06. 2010 (14:48)

Alena Filipová   napsal(a):
Super vylepšené stránky, krásné fotečky čičin:-) Nechystáš se opět do Brna, že bysme si kočičáků zase užili?:-)
Příspěvek vložen 02. 06. 2010 (22:00)

Alena Filipová   napsal(a):
Super vylepšené stránky, krásné fotečky čičin:-) Nechystáš se opět do Brna, že bysme si kočičáků zase užili?:-)
Příspěvek vložen 02. 06. 2010 (21:32)

Iva Veisová   napsal(a):
Fantastické stránky s ještě fantastičtějšíma kočičáčkama a o jejich páníkovi ani nemluvě.....
Příspěvek vložen 02. 06. 2010 (4:15)

Ivana   napsal(a):
Ahoj , tak tady se mi zobrazuje také dobře , jen to teda jen u monitorů s nišším rozlišením.
Příspěvek vložen 28. 05. 2010 (11:51)

Vitvs   napsal(a):
Vítáme všechny návštěvníky! Pokud Vám na našich stránkách něco chybí, ocenili by jste nějaké informace, které tu nejsou, napište je zde do knihy, nebo přímo mě přes kontakt, budu Vám vděčný.
Příspěvek vložen 27. 05. 2010 (18:18)

Ivana   napsal(a):
Ahoj,máte pěkné kočky i stránky o nich. A taky pěkné fotky!!
Příspěvek vložen 27. 05. 2010 (18:16)

Vitvs   napsal(a):
Vítáme všechny návštěvníky! Pokud Vám na našich stránkách něco chybí, ocenili by jste nějaké informace, které tu nejsou, napište je zde do knihy, nebo přímo mě přes kontakt, budu Vám vděčný.
Příspěvek vložen 27. 05. 2010 (18:12)