Abinka Appinka a Tarinka Vikulka, CZ Vikulka, CZ

Vrh B

Abinka
Abraca Dabra Maine Bear, CZ
Kimík
Kirk Maria Leone, CZ

Abinka nám koťátka nadělila 5 dní po Apušce, 3. října 2009. Na svět se vyklubala koťátka dvě, holčička a kluk (asi). Porod byl celkem rychlý, holčička – Bertička se narodila ve 20:20, klučina – Bubajsa ve 20:30. Bohužel, Bertička nám o dva dny později zemřela. Už při porodu s ní nebylo všechno v pořádku, ale podařilo se nám ji oživit a rozdýchat, začala sice i přibírat na váze, ale jenom první den, potom už nepomohlo ani dokrmování. Zůstal nám tak jen Bubajsa, ten se ale zato měl čile k světu a dávat to najevo i dosti hlasitě. Tady je nutno podotknout pro ty, kterým se jméno Bubajsa nezdá dosti důstojné, že Bubajsa je křestní jméno v současné době úřadujícího olympijského vítěze ve střední váze v zápase řecko-římském.

Bubajsa je kluk jako buk, už po prvním týdnu měl přes čtvrt kila. 11. října 2009 poprvé otevřel kukadla a konečně si nás prohlédl. Do Vánoc pak vyrostl v pořádného kocoura a v sedmi měsících už měl sedm kilo. Až nám paní posuzovatelka na výstavě nechtěla věřit, že je to ještě koťátko.

Páníčky pro Bubíska jsme ani nehledali. Od začátku jsme byli domluvení s příbuznými, že si ho vezmou k sobě do baráčku, takže i když u nás formálně nebydlí, zůstává reprezentantem naší chovatelské stanice.

Rodokmen koťátek z vrhu B

Vrh B
Kirk Maria Leone, CZ
MCO ns 23
Abraca Dabra Maine Bear, CZ
MCO f 09 23
Bastien Memory of Trees, CZ
MCO as 09 23
IC Desert Rose of Gentle Lions, CZ
MCO ns 23
IC Joshua z Matrixu, CZ
MCO d 22
Katty Women Mellow GOliath, CZ
MCO f 09 23
Nathan Ekbatana, CZ
MCO e 09 22
Bella Donna Maria Leone, CZ
MCO as 23
CH Pahokee´s Nez-Perze (KVL)
MCO as 23
Lavdara Annabel (GACC)
MCO f
Tarzan of Midnight COlony, CZ
MCO ns 22
Kiss Me Trinity Hairy Majesty, CZ
MCO f 09 23
EC Csak´s Coon Garfield
MCO d 09 23
Chipsy Jean Dreams z Larku, CZ
MCO n 23

Fotogalerie koťátek z vrhu B