Vikulka, CZ
Toto je mobilní prezentace naší chovatelské stanice, pokud si chcete prohlédnout celý web, klikněte na tlačítko WWW.

Amadeus Vikulka, CZ

O Emánkovi

Amadeus, neboli Emánek Vikulka je jedním ze sourozenců našeho prvního vrhu A. Narodil se tatínkovi Apollónkovi a mamince (naší) Apušce 28. září 2009, čili na Svatého Václava.

Amadeusek je kocourek seal colourpoint. Emánek byl iniciátorem všech kočičích výpadů ve stádě. Většinou to byl on, kdo popadl první nějaké to mávátko nebo cinkátko a začal s ním zdrhat. Samozřejmě ostatní koťata se na to nevydržela jenom nečinně koukat, takže startovala za ním. Kolikrát to vypadalo, jako když nám po bytě pobíhá kočičí čtyřspřeží. Je to zkrátka správný kocour – uličník.

Emánek se 4. února 2010 přestěhoval ke svým novým majitelům do Prahy. Stejně ale vždycky bude naším koťátkem, naším kočičím synkem – i Emánek má na těchto stránkách svoje právoplatné místo. Od nové paní majitelky dostáváme fotky, takže víme, že je Emánek v dobrých rukách. V novém domově se mu daří, nové majitele krásně zlobí, rád se kouká na pračku – televizi, mazlivost mu zůstala a tak se i v novém domově rychle stal miláčkem všech. Jak by taky ne, takový kocourek!

Z fotek je vidět, že Emánek je celý po mamince. Jako by Apušce z oka vypadl.

Na podzim roku 2010 jsme dostali pozvání přijet se na Emánka osobně podívat. Samozřejmě jsme neváhali. Náš kocourek se v novém domově stal skutečným pánem domu, na vlastní oči jsme se přesvědčili, jak dokáže lumpačit i jak se dokáže krásně rozvalovat. Můžeme mít opravdu dobrý pocit z toho, že naše koťátko je ve skvělých rukách.

Fotogalerie